fbpx

AIM KEMPY

V případě vládního zákazu pořádání dětských táborů, z důvodu nepříznivé epidemiologické situace, mají účastníci nárok na vrácení celé zaplacené částky.

AIM Kemp je sportovní příměstský tábor, který je určen jak pro sportovce, tak pro děti, které si chtějí užít spoustu zábavy ve sportovním prostředí. Kemp je pořádán pro chlapce i dívky ve věku 6 až 13 let. Během týdne si děti vyzkouší 6 hlavních sportů – atletiku, judo, florbal, gymnastiku, tenis a basketbal. Také se mohou těšit na celokempovou soutěž o putovní AIM pohár a hromadu dalších sportů, aktivit a her s hlavním trenérem Romanem Jurákem a jeho týmem. Chápeme, že každý účastník je jiný a potřebuje individuální přístup. Všichni naši trenéři jsou na kempu od toho, aby se dětem maximálně věnovali a naslouchali jim. Proto se o ně budou starat pouze prověření profesionálové, kteří mají mnohaletou praxi v práci s dětmi.

Kdy a kde se kempy konají?

Kempy budou probíhat od pondělí do pátku vždy v rozmezí 8:00 – 17:00.

Praha

Veškeré aktivity proběhnou v areálu Základní školy Kunratice v městské části Praha 4, která poskytuje vše, na co si vzpomeneme. Také je dopravně skvěle dostupná z linek autobusů 193, 203 a 165. V průběhu celého dne lze u školy i parkovat. Samotný areál nabízí obrovskou vnitřní tělocvičnu, která se dá rozdělit na více částí a umožňuje nám využívat její bohaté vybavení. Venkovní prostory zahrnují dvě hřiště na míčové sporty, 60 metrů dlouhou atletickou dráhu, samostatný prostor s doskočištěm pro skok daleký, hřiště na beach volejbal a spoustu dalších volných travnatých prostor. O místo pro mimo tréninkové aktivity tedy není nouze.

BRNO

Veškeré aktivity proběhnou v areálu Základní školy Novoměstská v brněnských Řečkovicích, která poskytuje nejlepší možné zázemí. Také je dopravně skvěle dostupná z linek MHD č. 1, 42 a 70. V průběhu celého dne lze před školou i parkovat. Samotný areál nabízí hned dvě moderní, velké a maximálně vybavené vnitřní tělocvičny. Venkovní prostor disponuje dvěmi hřišti na míčové sporty, mezi kterými najdeme 60 metrů dlouhou atletickou draháhu a samostatný prostor s doskočištěm pro skok daleký. V areálu je také spoustu místa pro mimo tréninkové hry a zábavu.

Co dalšího vám můžeme nabídnout?

Noví kamarádi

Děti poznají řadu nových kamarádů, se kterými prožijí skvělý týden plný zážitků

Cenné rady a zkušenosti

Odnesou si od trenérů spoustu cenných rad, zkušeností a poznatků

Setkání se sportovci

Setkají se se známými sportovci, kteří toho mají mnoho za sebou a rádi se o vše s dětmi podělí

Nahlédnutí do zákulisí

Děti nahlédnou do zákulisí profesionálního sportu a to přímo pomocí těch nejpovolanějších – profesionálních sportovců

Kvalitní strava a regenerace

Samozřejmostí je důraz na kvalitní stravu a strečink, které jsou nezbytnou součástí každého sportu (věříme, že právě to, je nejlepší prevencí úrazů a zranění)

Certifikát se zpětnou vazbou

Na konci týdne každý dostane certifikát s hodnocením od jednotlivých trenérů (co bylo jeho předností, jaké jsou jeho silné stránky a co může případně zlepšit)

Celokempová soutěž

Poslední den proběhne vyhlášení naší celokempové soutěže o věcné ceny (každý si něco odnese ) a o putovní AIM Cup

Pár recenzí z minulého ročníku

Moc děkuji za váš příměstský kemp, Dannyho opravdu bavil. Kartičky s podpisy jsou vystavené na čestném místě. A já děkuji za super mailové informace o programu a za úplně nejlepší náplň kempu. Jo a jídlo bylo prý taky skvělé! Škoda, že nepořádáte i kroužky, trenéři jsou moc fajn. Děkuji moc a za rok se určitě opět těšíme.
Lucie Vybíralová

Jsme moc rádi, že si to užil a díky vám si určitě vybere nějaký sport, který ho bude bavit. Ještě jednou díky a za rok ho zase rádi přihlásíme. Jste skvělý team.
Kristina Navrátilová

Děkuji Vám za oba kluky Baťkovic. Celý týden chodili domu nadšení, spokojení. Příští rok chtějí repete, a to je co říct, jsou ostřílení účastníci příměstských táborů. 🙂 Ať se Vám daří a za rok naviděnou.
Dita Baťková

Ďakujeme aj my za možnosť sa zúčastniť vášho kempu. Nicolas bol každý deň plný zážitkov a informácií, ktoré nám potom doma rozprával. Z celého kempu bol veľmi nadšený a už teraz sa teší na ďalší…a ešte moc ďakujem za darčeky, ktoré posledný deň dostal…prajeme veľa úspechov a snáď teda aj budúci rok sa vidíme.
Žaneta Michalenková

Bylo to skvělé, moc děkujeme!!! Určitě půjdeme příští rok a moc vám držím palce, ať vám zůstane nadšení a elán, který máte.
Vanda Nováková

My son attended the summer kemp with Aim and it was simply great! Lots of activities, different sports, team spirit. If there is another Kemp next year, we will definitely sign up..
Maria Gokhool

Trenéři

Roman Jurák

Ahoj, jmenuji se Roman a trénování se věnuji přes 10 let. Nyní se soustředím především na funkční a dynamické tréninky, také vedu vlastní sálové lekce Bootcamp. Jsem mistr České republiky v kulturistice a účastník několika světových soutěží. Aktuálně mě můžete potkat ve Fitness Boby, kde dělám osobního trenéra s licencí B, C. Mám letité zkušenosti s vedením dětských sportovních kempů, ale i s trénováním sportovců a široké veřejnosti.Mimo to spolupracuji s lidmi v rámci poúrazových rehabilitačních technik.

Daniel Pochop

Lucie Sedláčková

Tomáš Stříteský

Jonáš Kůra

Nika Jáňová

Nika Jáklová - trenérka gymnastiky na AIM

Orientační harmonogram kempů

Naším hlavním cílem je, aby si děti kemp užily, proto pokud se někdo nebude na jakýkoliv cvik nebo sport cítit, po předchozí domluvě s instruktorem je možné ho zařadit do druhé skupiny, která bude cvičit a hrát sportovní hry.

BLok 1

1. SPORT
SPORTOVNÍ HRY S ROMANEM

Pauza

SPOLEČNÉ HRY A WORKSHOPY
SPOLEČNÉ HRY A WORKSHOPY

BLOK 2

SPORTOVNÍ HRY S ROMANEM
1. SPORT

OBĚD A POOBĚDOVÁ PAUZA

VOLNO NEBO NÁVŠTĚVA SPORTOVCŮ
VOLNO NEBO NÁVŠTĚVA SPORTOVCŮ

BLOK 3

1. SPORT
SPORTOVNÍ HRY S ROMANEM

PAUZA

SPOLEČNÉ HRY A WORKSHOPY
SPOLEČNÉ HRY A WORKSHOPY

BLOK 4

SPORTOVNÍ HRY S ROMANEM
2. SPORT

ZÁVĚREČNÝ PROGRAM

NÁVŠTĚVA SPORTOVCŮ
NÁVŠTĚVA SPORTOVCŮ

Známí sportovci, kteří kempy navštíví

Účastníci olympijských her, mistrovství světa, členové nejprestižnějších sportovních organizací. Věříme, že právě oni předají dětem spoustu zkušeností, zážitků, ale i motivace chtít sportovat a být dobrý.

Šárka Kašpárková

Bývalá česká reprezentantka v atletice, která se může pyšnit titulem mistryně světa z roku 1997. Mezi její další velké úspěchy patří bronzová medaile z olympijských her 1996 v Atlantě, bronz z halového MS a stříbrná medaile z ME. Nyní dělá manažerku pro Český olympijský výbor. Mimo to se také stará o kondiční a všestrannou přípravu přípravek a dorostenek v týmu BK Žabiny Brno a tanečníků DSP Kometa Brno.

Lukáš Krpálek

První český judista, který dokázal zvítězit na olympijských hrách. Lukáš je dvojnásobným mistrem světa, několikanásobným mistrem Evropy a světovou judistickou ikonou. Aktuálně se připravuje na Letní olympijské hry 2021 v Tokiu. Je jediným judistou, který dokázal vyhrát mistrovství světa v těžké a supertěžké váze.

Luboš Kalouda

Bývalý český fotbalový reprezentant, jehož největším úspěchem je bezesporu zisk stříbrné medaile z Mistrovství světa do 20 let v Kanadě. Luboš je odchovancem brněnské Zbrojovky, ze které přestoupil v roce 2008 do ruského CSKA Moskva. Nyní mladým sportovcům předává své zkušenosti, které načerpal v českých, ale i zahraničních klubech a tvoří pro ně kvalitní sportovní zázemí. Každoročně organizuje vlastní fotbalové kempy a je marketingovým ředitelem brněnské pobočky Kroužky dětem.

David Klammert

Český reprezentant v judu. David je mistr Evropy do 23 let, kdy v roce 2018 získal druhé místo na Evropském poháru v Praze. Dále je držitelem bronzového kovu z Grand Prix v Turecku a obsadil pátou příčku na prestižním turnaji Grand slam Tokio. Nyní se připravuje na vrchol sezóny, kterým jsou Letní olympijské hry 2021 v Tokiu.

Jiří “DENISA” PROCHÁZKA

Profesionální zápasník nejprestižnější světové organizace UFC. V současné době patří mezi nejúspěšnější české MMA bojovníky. Je šampionem v polotěžké váze japonské organizace Rizin. Ve své kariéře odbojoval 31 zápasů, za které si připsal neuvěřitelných 27 výher, 3 porážky a 1 remízu. Nyní v UFC míří až k titulovému zápasu, přesně podle svého motta: “JÍT, VĚŘIT, DOKÁZAT”

JOZEF BALEJ

Další, kdo náš kemp navštíví je bývalý hokejista NHL, Jozef Balej. Za svou bohatou kariéru hrál v klubech jako Montreal Canadiens nebo New York Rangers, kde stál na ledě po boku Jaromíra Jágra. Kromě svého angažmá v Americe je známý i u nás, především jako mistr a vicemistr hokejové Extraligy. Také nemůžeme opomenout jeho dvouleté působení v brněnském klubu Komety Brno. Aktuálně se věnuje výchově nových hokejových talentů v rámci své sportovní agentury.

PETR ŠVANCARA

Bývalý profesionální český fotbalový útočník, který většinu své kariéry strávil v dresu Zbrojovky Brno. V české nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů. Mimo to si připsal start za českou reprezentaci do 21 let. Rozlučku se svojí profesionální kariérou měl 27. června 2015, kdy uspořádal zápas na nevyužívaném brněnském stadionu za Lužánkami, kterého se zúčastnilo mnoho hvězd jak z fotbalového, tak hokejového světa. Návštěvnost byla ohromujících 35 000 lidí.

* Sportovci budou navštěvovat jednotlivé turnusy dle jejich osobního harmonogramu a nemůžeme tak zaručit účast konkrétního sportovce na konkrétním turnusu. Každý turnus navštíví minimálně 3 sportovci.

Kolik kemp stojí?

Cena jednoho turnusu je 4.200 Kč a zahrnuje:
Z

nabitý pětidenní program

Z

nespočet návštěv sportovních hvězd

Z

zapůjčení veškerého potřebného vybavení

Z

moderní zázemí

Z

věcné ceny pro každého

Z

všechny dopolední a odpolední tréninkové jednotky s profesionálními trenéry

Z

pitný režim po celý den

Z

mimo tréninkové aktivity

Z

jídlo 3x denně (oběd, 2x svačina)

Z

A MNOHO DALŠÍHO ...

REGISTRACE

Pojďme společně rozhýbat co nejvíce dětí, zaslouží si to!

Brno

1. turnus : 16. – 20.8. 2021

2. turnus : 23. – 27.8. 2021

PRAHA

1. turnus : 2. – 6.8. 2021

Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail kempy@aimsport.cz nebo na telefonní číslo 777 318 333, kde vám na vše s radostí odpovíme.