Tenisový tábor

Hra gentlemanů

Tenis na kempu zastupuje raketové sporty. Historicky bývá označován za hru gentlemanů, ale v jeho moderní podobě jde o spojení velké fyzické náročnosti s precizní technikou úderů. Na kempech si děti vyzkouší práci s tenisovou raketou, základní techniku úderů a různá pohybová cvičení, protože právě koordinovaný pohyb je základem každého úspěšného tenisty. Zároveň je čekají i cvičná utkání na kurtech s umělým povrchem. Tenis na AIM Kempech vede licencovaný trenér Tomáš Stříteský.

Trenér tenisu na aim kempech

Trenér

Tomáš Stříteský

Tomáš hraje tenis patnáct let. Za svoji kariéru zvládl nasbírat spoustu úspěchů, mezi největší patří bronzová medaile z mistrovství České republiky. Nyní se Tom zaměřil na trénování tenisu, zejména dětí a mládeže. Pravidelně učí hrát tenis začátečníky i pokročilé a od roku 2020 má trenérskou licenci 2. třídy.

Partneři, kteří hoří s námi

Hlavní partner

AIM Kempy mají záštitu města Brna

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x