Všichni společně sportujeme s AIMem!
Všichni společně sportujeme s AIMem!

Basketbalový kemp

Hra dlouhánů

Basketbal je velmi rychlá a technická hra, při které se dvě mužstva o pěti hráčích snaží hodit míč do soupeřova koše a získat tak body. Basketový koš je zhruba tři metry nad zemí a z toho vyplývá nepsané pravidlo čím vyšší hráč, tím větší výhoda. Správný basketový tým má ale i menší a rychlejší hráče, kteří svou šikovností nahradí výškový deficit. Děti se naučí běhat, skákat, driblovat a házet na koš jako profíci. Kromě toho si užijí doplňkové hry a aktivity ve vnitřních a venkovních prostorech areálů. Basketový program na kempech vede trenérka Bára Pešťálová.

Trenéři basketbalu na kempech

Trenéři
Barbora Pešťálová

Barbora Peštálová

Bára se jedenáct let věnovala basketbalu na té nejvyšší úrovni. S týmem BK Žabiny Brno v žákovské i dorostenecké kategorii dokázala čtyřikrát získat titul mistra ČR. Zkušenosti a medaile sbírala i na mezinárodních turnajích v Rusku a Maďarsku, po kterých odehrála také dvě sezóny v nejvyšší české basketbalové lize. S trénováním dětí má Bára zkušenosti například ze sportovních akcí a festivalů v Brně. Jako trenérka se letos na AIM kempu představí poprvé.

Patrik Auda

S velkou radostí oznamujeme, že na prvním brněnském turnusu se objeví také český basketbalista, Patrik Auda! Patrik hraje aktuálně za japonský klub Yokohama B-Corsairs a pravidelně také nastupuje za Českou mužskou basketbalovou reprezentaci, se kterou se v létě bude připravovat na Mistrovství Evropy.

VÍCE INFORMACÍ

Bez partnerů by to nešlo

Hlavní partner

AIM Kempy mají záštitu města Brna

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x