Všichni společně sportujeme s AIMem!
Všichni společně sportujeme s AIMem!

Judo tábor

Boj a vzájemný respekt

Na kempu si děti vyzkouší judo, bojové umění původem z Japonska. Ve sportovním judu proti sobě na tatami bojují dva zápasníci, přičemž základním cílem je shození soupeře na lopatky bez použití úderů rukou či kopů. Judo stojí na silných kulturních principech. I když se jedná o tvrdý boj, nesmí v něm chybět vzájemný respekt. Při judu se děti naučí lépe pracovat s vlastním tělem a na žíněnkách si bezpečně vyzkouší základní chvaty. Na souboj budou moct vyzvat české reprezentanty, jako jsou hlavní trenér juda na AIM kempu Dan Pochop, kterému při své návštěvě pomůžou olympijský vítěz Lukáš Krpálek a mistr Evropy do 23 let David Klammert.

Trenéři juda na aim kempech

Trenéři

Daniel Pochop

Daniel se judu věnuje od svých pěti let. Od patnácti reprezentuje Českou republiky na mezinárodním poli, momentálně ve váhové kategorii do 73 kg. Za svoji kariéru nasbíral spoustu úspěchů, jako třeba trojnásobný titul mistra České republiky nebo první místo na světové tour ve Španělsku. Dan má bohaté zkušenosti jak s trénováním malých judistů, tak i s celkovým sportovním rozvojem dětí. Trenérem na AIM Kempu je od počátku projektu.

David Klammert

Dlouholetý český reprezentant v judu a mistr Evropy do 23 let. Dále je David držitelem bronzového kovu z Grand Prix v Turecku. Nyní se připravuje na vrchol sezóny, kterým jsou Letní olympijské hry 2021 v Tokiu.

Bez partnerů by to nešlo

Hlavní partner

Hlavní mediální partner