Poslední volná místa, proto prosíme o přihlašování pouze VÁŽNÉ zájemce.
Poslední volná místa, proto prosíme o přihlašování pouze VÁŽNÉ zájemce.

Jiří Procházka

Jirka “Denisa” Procházka je český bojovník MMA, smíšených bojových umění, ve váze do 93 kg. V minulosti působil v japonské bojové organizaci Rizin, kde se dokonce stal šampionem v polotěžké váze. V současnosti soutěží “Denisa” v americké UFC, nejslavnější organizaci smíšených bojových umění na světě. K tréninku nejčastěji využívá Jirka prostory Jetsaam Gym v jeho rodném Brně.

Na českém poli nebyl Jirka nikdy poražen. Mezi jeho největší úspěchy patří bezesporu zmíněný titul v polotěžké váze v japonské organizaci Rizin, který o pů roku později navíc dokázal obhájit. Dále nesmíme zapomenout na titul v české soutěži Gladiator Championship Fighting z roku 2013 a loňský úspěšný první zápas kariéry v UFC, ve kterém po vyrovnaném prvním kole knockoutoval Švýcara Oezdemira.

Kromě své ohromné tvrdosti a vytrvalosti je také známý svým důrazem na silnou psychiku a precizní mentální nastavení. Je to silný archetyp duchovního bojovníka, který svou silou, dobrou kondicí, láskou a energií poráží vše, co mu stojí v cestě. Jeho životní motto zní: “JÍT, VĚŘIT, DOKÁZAT.” Jirka byl zároveň hostem šestého dílu AIM Talku, který najdete na tomto webu.

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x