Jiří Procházka

Jirka “Denisa” Procházka je český bojovník MMA, smíšených bojových umění, ve váze do 93 kg. V minulosti působil v japonské bojové organizaci Rizin, kde se dokonce stal šampionem v polotěžké váze. V současnosti soutěží “Denisa” v americké UFC, nejslavnější organizaci smíšených bojových umění na světě. K tréninku nejčastěji využívá Jirka prostory Jetsaam Gym v jeho rodném Brně.

Na českém poli nebyl Jirka nikdy poražen. Mezi jeho největší úspěchy patří bezesporu zmíněný titul v polotěžké váze v japonské organizaci Rizin, který o pů roku později navíc dokázal obhájit. Dále nesmíme zapomenout na titul v české soutěži Gladiator Championship Fighting z roku 2013 a loňský úspěšný první zápas kariéry v UFC, ve kterém po vyrovnaném prvním kole knockoutoval Švýcara Oezdemira.

Kromě své ohromné tvrdosti a vytrvalosti je také známý svým důrazem na silnou psychiku a precizní mentální nastavení. Je to silný archetyp duchovního bojovníka, který svou silou, dobrou kondicí, láskou a energií poráží vše, co mu stojí v cestě. Jeho životní motto zní: “JÍT, VĚŘIT, DOKÁZAT.” Jirka byl zároveň hostem šestého dílu AIM Talku, který najdete na tomto webu.

Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den,

máte jakýkoliv dotaz? Odpovím Vám ihned.

Filip Štoss z AIM Sport