Všichni společně sportujeme s AIMem!
Všichni společně sportujeme s AIMem!

Florbalový kemp

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Florbal je v Česku jedním z nejpopulárnějších týmových sportů, a právě na týmovosti stojí florbalový úspěch. Ve florbalu je důležitá týmová hra, která vždy vede k úspěchu spíš než dovednosti šikovného jednotlivce. Na kempu si děti osvojí základní florbalovou techniku jako ovládání florbalky, pohyb s míčkem a střelbu na branku. Tyto herní dovednosti totiž budou potřebovat v závěrečném zápase proti trenérům kempu. K tomu je čeká i spousta her, u kterých si děti zlepší motoriku. Florbalovou část AIM Kempů má pod taktovkou zkušený hráč a trenér mladých florbalistů Jonáš Kůra, který je součástí projektu od jeho počátku.

Trenér florbalu na aim kempech

Trenér

Jonáš Kůra

Jonáš hraje florbal od tří let, v současné době obléká dres Hattricku Brno v české nejvyšší florbalové soutěži. Má za sebou nespočet turnajů na národní i mezinárodní úrovni. Rozvoji florbalových dovedností a práci s dětmi se Jonáš věnuje už od svých 17 let, kdy poprvé organizoval vlastní florbalový kemp pro děti.

Bez partnerů by to nešlo

Hlavní partner

AIM Kempy mají záštitu města Brna

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x