Florbalový kemp

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Florbal je v Česku jedním z nejpopulárnějších týmových sportů, a právě na týmovosti stojí florbalový úspěch. Ve florbalu je důležitá týmová hra, která vždy vede k úspěchu spíš než dovednosti šikovného jednotlivce. Na kempu si děti osvojí základní florbalovou techniku jako ovládání florbalky, pohyb s míčkem a střelbu na branku. Tyto herní dovednosti totiž budou potřebovat v závěrečném zápase proti trenérům kempu. K tomu je čeká i spousta her, u kterých si děti zlepší motoriku. Florbalovou část AIM Kempů má pod taktovkou zkušený hráč a trenér mladých florbalistů Jonáš Kůra, který je součástí projektu od jeho počátku.

Trenér florbalu na aim kempech

Trenér

Jonáš Kůra

Jonáš hraje florbal od tří let, v současné době obléká dres Hattricku Brno v české nejvyšší florbalové soutěži. Má za sebou nespočet turnajů na národní i mezinárodní úrovni. Rozvoji florbalových dovedností a práci s dětmi se Jonáš věnuje už od svých 17 let, kdy poprvé organizoval vlastní florbalový kemp pro děti.

Partneři, kteří hoří s námi

Hlavní partner

AIM Kempy mají záštitu města Brna

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x