Jsme tu nejen pro děti

Informace pro rodiče

Všeobecné podmínky, dokumenty, často kladené otázky, zkrátka všechny informace, které by rodiče mohly zajímat, přehledně, na jednom místě. Pokud byste i přesto nenašli to, co jste hledali, určitě nás neváhejte kontaktovat.

Nejčastější dotazy rodičů

Na kempech čeká děti celodenní program plný sportovních her a aktivit. Děti si během týdne pod vedením zkušených trenérů vyzkouší sedm hlavních sportů – atletiku, judo, tenis, florbal, gymnastiku, házenou a basketbal, které doplní nejrůznější hry, soutěže a celokempový turnaj o putovní pohár. V ceně je kromě kompletního programu kempů zahrnuto také jídlo třikrát denně (1x oběd, 2x svačina) a pravidelný pitný režim, na který trenéři dohlíží. Kromě trenérů kempu se děti setkají i s vybranými osobnostmi ze světa sportu. AIM Kemp by Vašemu dítěti měl pomoct najít lásku ke sportu, jako k celoživotní aktivitě.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
OTÁZKY
Nevadí, že je moje dítě o něco starší / mladší?
Věková hranice je primárně nastavená na 6 až 13 let. Některé děti mohou být ale přirozeně vyspělejší než jiné, a tak je možné se se na věkové toleranci individuálně domluvit.
Jaké porce děti dostávají, kolikrát denně jí, máte tam pro děti něco navíc?
V ceně kempu je každý den oběd a dvakrát svačina. Dobře víme, že pokud má být dítě spokojené, musí mít všeho dost. Proto jsme jídlem patřičně zásobení a na kempech o něj určitě nouze nebude.
Je možné chodit pro dítě o něco dřív?
Ano, po předchozí domluvě s trenéry to je možné.
Může mít mé dítě vlastní jídlo v případě, že je bezlepkář, diabetik, atd. Dostanu slevu?
Pokud dítě trpí stravovacím omezením, tak si samozřejmě může po předchozí domluvě nosit vlastní jídlo. Adekvátní částku Vám po kempu pošleme zpět na účet. Nejen v tomto ohledu se snažíme našim účastníkům maximálně vyhovět.
Může být ve skupině se svým kamarádem?
Ano, pokud je to vzhledem k dennímu plánu aspoň trochu možné. Vždy hledíme na to, ve kterém kolektivu se dítě cítí nejlépe.
Nevadí, že moje dítě není úplně zdatný sportovec?
Nevadí, děti hned první dopoledne rozdělujeme do skupin na základě poznávacích cvičení. Ke každému malému sportovci na kempu přistupujeme individuálně vzhledem k jeho potřebám. Nejdůležitější je, aby se na kempu dětem líbilo. Neděláme z nich hned olympijské atlety 🙂
Co když se dítě v průběhu kempu zraní?
Na kempu nechybí ani odborně proškolený zdravotník, tedy i v tomto ohledu je o účastníky postaráno. V případě vážnějšího úrazu vždy kontaktujeme rodiče, ale děláme vše pro to, aby takových úrazů bylo co nejméně.
Jaké sportovní vybavení si má účastník s sebou vzít?
Dětem stačí sportovní oblečení a obuv. Veškeré další sportovní vybavení jim půjčíme.
Může dítě na kempy přicházet nebo odcházet samo?
I to je možné po předchozí domluvě. Rodič ale musí první den kempu trenérům předat podepsané čestné prohlášení, že v takové situaci za dítě přebírá plnou zodpovědnost.
Navštíví děti na kempu jejich oblíbený sportovec?
Garantujeme účast minimálně dvou slavných sportovců na každém kempu. Vzhledem k jejich nabitému harmonogramu ale nemůžeme předem určit konkrétní sportovce, kteří náš kemp navštíví.
Je možné za platbu na kemp vystavit fakturu?
Ano, to samozřejmě možné je. Pokud budete potřebovat vystavit fakturu, tak nás prosím kontaktujte na e-mail kempy@aimsport.cz.
Do kdy musím kemp zaplatit?
Částka musí být uhrazena na účet nejpozději do 14 dnů od odeslání přihlášky na kemp.

Všeobecné podmínky

Platební podmínky, reklamace, GDPR, storno poplatky. To a mnohem více se dozvíte v našich všeobecných podmínkách.

>> Všeobecné podmínky

Platební podmíny

Banka: Fio banka, a.s.
IBAN: CZ0520100000002001980089
Číslo účtu: 2001980089/2010
Cena: 5.999 Kč
Open chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?