Všichni společně sportujeme s AIMem!
Všichni společně sportujeme s AIMem!
Informace pro rodiče

Základní informace

Na kempech čeká děti celodenní program plný sportovních her a aktivit. Děti si během týdne pod vedením zkušených trenérů vyzkouší sedm hlavních sportů – atletiku, judo, tenis, florbal, gymnastiku, házenou a basketbal, které doplní nejrůznější hry, soutěže a celokempový turnaj o putovní pohár. V ceně je kromě kompletního programu kempů zahrnuto také jídlo třikrát denně (1x oběd, 2x svačina) a pravidelný pitný režim, na který trenéři dohlíží. Kromě trenérů kempu se děti setkají i s vybranými osobnostmi ze světa sportu. AIM Kemp by Vašemu dítěti měl pomoct najít lásku ke sportu, jako k celoživotní aktivitě.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
OTÁZKY
Nevadí, že je moje dítě o něco starší / mladší?
Věková hranice je primárně nastavená na 6 až 13 let. Některé děti mohou být ale přirozeně vyspělejší než jiné, a tak je možné se se na věkové toleranci individuálně domluvit.
Jaké porce děti dostávají, kolikrát denně jí, máte tam pro děti něco navíc?
V ceně kempu je každý den oběd a dvakrát svačina. Dobře víme, že pokud má být dítě spokojené, musí mít všeho dost. Proto jsme jídlem patřičně zásobení a na kempech o něj určitě nouze nebude.
Je možné chodit pro dítě o něco dřív?
Ano, po předchozí domluvě s trenéry to je možné.
Může mít mé dítě vlastní jídlo v případě, že je bezlepkář, diabetik, atd. Dostanu slevu?
Pokud trpí stravovacím omezením, tak si samozřejmě může po předchozí domluvě nosit vlastní jídlo. Adekvátní částka Vám po kempu pošleme zpět na účet. I v tomto ohledu se snažíme našim účastníkům maximálně vyhovět.
Může být ve skupině se svým kamarádem?
Ano, pokud je to vzhledem k dennímu plánu aspoň trochu možné. Vždy hledíme na to, ve kterém kolektivu se dítě cítí nejlépe.
Nevadí, že moje dítě není úplně zdatný sportovec?
Nevadí, děti hned první dopoledne rozdělujeme do skupin na základě poznávacích cvičení. Ke každému malému sportovci na kempu přistupujeme individuálně vzhledem k jeho potřebám. Nejdůležitější je, aby se na kempu dětem líbilo. Neděláme z nich hned olympijské atlety 🙂
Co když se dítě v průběhu kempu zraní?
Na kempu nechybí ani odborně proškolený zdravotník, tedy i v tomto ohledu je o účastníky postaráno. V případě vážnějšího úrazu vždy kontaktujeme rodiče, ale děláme vše pro to, aby jich bylo co nejméně 🙂
Jaké sportovní vybavení si má účastník s sebou vzít?
Dětem stačí sportovní oblečení a obuv. Veškeré další sportovní vybavení jim půjčíme.
Může dítě na kempy přicházet nebo odcházet samo?
I to je možné po předchozí domluvě. Rodič ale musí první den kempu předem trenérům podepsané čestné prohlášení, že v takové situaci za dítě přebírá zodpovědnost.
Navštíví děti na kempu jejich oblíbený sportovec?
Garantujeme účast minimálně tří slavných sportovců na každém kempu. Vzhledem k jejich nabitému harmonogramu ale nemůžu předem předem určit konkrétní sportovce, kteří děti na kempu navštíví.
Je možné za platbu na kemp vystavit fakturu?
Ano, to samozřejmě možné je. Pokud budete potřebovat vystavenou fakturu, tak nás prosím kontaktujte na e-mail kempy@aimsport.cz
Do kdy musím kemp zaplatit?
Částka musí být uhrazena na účet nejpozději do 14 dnů od odeslání přihlášky na kemp.

Všeobecné podmínky

V případě vládního zákazu pořádání dětských táborů v srpnu 2022, z důvodu nepříznivé epidemiologické situace, mají účastníci nárok na vrácení 100% zaplacené částky.

>> Všeobecné podmínky

Platební podmíny

Banka: Fio banka, a.s.
IBAN: CZ0520100000002001980089
Číslo účtu: 2001980089/2010
Cena: 5.500 Kč

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x