Představujeme vám naši

Síň slávy

Místo, na kterém navždy zůstanou zvěčněni fenomenální držitelé AIM poháru. To je naše síň slávy. Podívejte se na výběr týmů, jejichž členové díky své vytrvalosti, houževnatosti a především cílevědomosti, zvítězili v celokempové hře a nesmazatelně se tím už navždy zapsali do naší síně slávy.

Co je síň slávy & AIM cup?

Víte, jak vypadá hokejový Stanley cup? Je to pohár, na kterém jsou vyryta jména všech hráčů, kteří jej získali. Jejich vítězství si bude historie pamatovat navždy. A přesně taková je i naše Síň slávy. Na AIM Kempu děti vždy vytvoří týmy, ve kterých budou mezi sebou soutěžit v naší celokempové hře. Spousta soutěží a bojovek je pořádně prověří a nakonec rozhodne o vítězi a držiteli AIM poháru. Vítězný tým poté navíc vstoupí do Síně slávy na našem webu. Každý tak bude znát tváře vítězů, název jejich týmu, datum a místo konání kempu, kde se jim povedl tento úspěch. Je to víc než vzpomínka. Je to kus historie, na kterou nikdo nezapomene.
Síň slávy
Síň slávy

3. turnus – Brno 2022 Název týmu: Draci

2. turnus – Brno 2022
Název týmu: Tygři

2. turnus – Brno 2022 Název týmu: Tygři

1. turnus – Praha 2022 Název týmu: Spidermani

1. turnus – Brno 2022 Název týmu: Smajlíci jedou

1. turnus – Brno 2022
Název týmu: Smajlíci jedou

2. turnus – Brno 2021 Název týmu: Svaťáci

1. turnus – Brno 2021 Název týmu: Minecrafťáci

1. turnus – Brno 2021 Název týmu: Minecrafťáci

1. turnus – Praha 2021 Název týmu: Dragons

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x