Poslední volná místa na pražský turnus a třetí turnus v Brně. Zaregistrujte se ještě dnes.
Posledních pár volných míst na pražský turnus a třetí turnus v Brně. Zaregistrujte se ještě dnes.

Atletický tábor

Pro všechny sporťáky

Atletiku tvoří tři druhy disciplín: běžecké, technické a víceboje. Právě díky rozmanitosti disciplín může své silné stránky zužitkovat každý sportovní nadšenec. Atletika tvoří základ všech pohybových aktivit, a proto ji nesmíme opomenout ani na sportovním AIM Kempu. Děti si vyzkouší nejrůznější disciplíny lehké atletiky jako běh, skok a hod, při kterých si zlepší koordniaci. Atletiku vede hlavní trenérka Lucka Sedláčková a na návštěvu dorazí mistryně světa v trojskoku z roku 1997 Šárka Kašpárková.

Trenéři atletiky na aim kempech

Trenéři

Lucie Sedláčková

Lucka začala s atletikou v šesti letech a věnují se jí dodnes. Konkrétně se zaměřila na soutěže ve skoku do výšky, ve kterém také reprezentuje Českou republiku na mezinárodních akcích. Lucka má také zkušenosti s trénováním dětí a jako trenérka atletiky byla součástí prvního ročníku AIM Kempu.

Šárka Kašpárková

Bývalá česká reprezentantka v atletice, která se může pyšnit titulem mistryně světa v trojskoku z roku 1997. Mezi její další velké úspěchy patří bronzová medaile z olympijských her 1996 v Atlantě. Nyní dělá manažerku pro Český olympijský výbor. Mimo to se také stará o kondiční a všestrannou přípravu baskeťaček z týmu BK Žabiny Brno.

Hlavní partner

Hlavní mediální partner

Partneři

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x