Gymnastický tábor

Rozvoj pohybu

Že gymnastická cvičení prospívají zdraví se vědělo už v Antickém Řecku, kdy byla gymnastika považovaná za součást harmonického rozvoje člověka. V současnosti tvoří gymnastiku nespočet různých disciplín, ale na AIM Kempech si děti vyzkouší především základní gymnastické cviky, které rozvíjí celkovou pohybovou zdatnost. I v gymnastice ale trenéři samozřejmě přihlíží k jednotlivým fyzickým předpokladům dětí a tréninkové cviky jim upraví na míru. Gymnastiku má na kempech na starost profesionální trenérka gymnastiky Nika Jáňová, která tomuto sportu zasvětila celý život.

Trenérka gymnastiky na kempech

Trenér

Nika Jáňová

Nika má za sebou patnáct let aktivní kariéry ve sportovní gymnastice. Poté se v tomto sportovním odvětví zaměřila na trénink dětí i dospělých. Nika se profesionálně věnuje práci s malými i velkými sportovci a jako trenérka gymnastiky stála u zrodu AIM Kempů.

Partneři

COVID-19

Dle nařízení vlády se mohou v létě naše příměstské kempy uskutečnit. V případě jejich zrušení z důvodu epidemiologické situace vracíme účastníkům plnou částku, kterou za kemp uhradili. Dle nejnovějšího nařízení vydaného Ministerstvem zdravotnictví stačí účastníkům pouze čestné prohlášení o provedeném COVID testu.
(naleznete v dokumentech)

x