Poslední volná místa na pražský turnus a třetí turnus v Brně. Zaregistrujte se ještě dnes.
Posledních pár volných míst na pražský turnus a třetí turnus v Brně. Zaregistrujte se ještě dnes.

Gymnastický tábor

Rozvoj pohybu

Že gymnastická cvičení prospívají zdraví se vědělo už v Antickém Řecku, kdy byla gymnastika považovaná za součást harmonického rozvoje člověka. V současnosti tvoří gymnastiku nespočet různých disciplín, ale na AIM Kempech si děti vyzkouší především základní gymnastické cviky, které rozvíjí celkovou pohybovou zdatnost. I v gymnastice ale trenéři samozřejmě přihlíží k jednotlivým fyzickým předpokladům dětí a tréninkové cviky jim upraví na míru. Gymnastiku má na kempech na starost profesionální trenérka gymnastiky Nika Jáňová, která tomuto sportu zasvětila celý život.

Trenérka gymnastiky na kempech

Trenér

Nika Jáňová

Nika má za sebou patnáct let aktivní kariéry ve sportovní gymnastice. Poté se v tomto sportovním odvětví zaměřila na trénink dětí i dospělých. Nika se profesionálně věnuje práci s malými i velkými sportovci a jako trenérka gymnastiky stála u zrodu AIM Kempů.

Hlavní partner

Hlavní mediální partner

Partneři

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x