Hosté, kteří navštíví kempy

Osobnosti kempu

Na AIM Kempu dostanou děti jedinečnou možnost potkat opravdové hvězdy ze sportovního prostředí. Na jednotlivých turnusech se totiž vždy objeví minimálně tři profesionální sportovci z řad českých olympioniků a reprezentantů. Děti mohou zažít například trénink atletiky s mistryní světa Šárkou Kašpárkovou, judistický souboj s olympijským vítězem Lukášem Krpálkem nebo vyprávění o nejlepší hokejové lize světa od Jozefa Baleje. Sportovci budou navštěvovat jednotlivé turnusy podle jejich osobního harmonogramu a nemůžeme tak zaručit účast konkrétního sportovce na konkrétním turnusu. Každý turnus ale navštíví minimálně tři sportovní osobnosti.

Jednotlivé osobnosti

Osobnosti

Jiří Procházka

Profesionální zápasník nejprestižnější světové organizace UFC. V současné době patří mezi nejúspěšnější české MMA bojovníky. Je šampionem v polotěžké váze japonské organizace Rizin. Ve své kariéře odbojoval 31 zápasů, za které si připsal neuvěřitelných 27 výher, 3 porážky a 1 remízu. Nyní v UFC míří až k titulovému zápasu, přesně podle svého motta: “JÍT, VĚŘIT, DOKÁZAT”

VÍCE INFORMACÍ

Šárka Kašpárková

Bývalá česká reprezentantka v atletice, která se může pyšnit titulem mistryně světa z roku 1997. Mezi její další velké úspěchy patří bronzová medaile z olympijských her 1996 v Atlantě, bronz z halového MS a stříbrná medaile z ME. Nyní dělá manažerku pro Český olympijský výbor. Mimo to se také stará o kondiční a všestrannou přípravu přípravek a dorostenek v týmu BK Žabiny Brno a tanečníků DSP Kometa Brno.

VÍCE INFORMACÍ

Lukáš Krpálek

První český judista, který dokázal zvítězit na olympijských hrách. Lukáš je dvojnásobným mistrem světa, několikanásobným mistrem Evropy a světovou judistickou ikonou. Aktuálně se připravuje na Letní olympijské hry 2021 v Tokiu. Je jediným judistou, který dokázal vyhrát mistrovství světa v těžké a supertěžké váze.

VÍCE INFORMACÍ

Luboš Kalouda

Bývalý český fotbalový reprezentant, jehož největším úspěchem je bezesporu zisk stříbrné medaile z Mistrovství světa do 20 let v Kanadě. Luboš je odchovancem brněnské Zbrojovky, ze které přestoupil v roce 2008 do ruského CSKA Moskva. Nyní mladým sportovcům předává své zkušenosti, které načerpal v českých, ale i zahraničních klubech a tvoří pro ně kvalitní sportovní zázemí. Každoročně organizuje vlastní fotbalové kempy a je marketingovým ředitelem brněnské pobočky Kroužky dětem.

VÍCE INFORMACÍ

David Klammert

Český reprezentant v judu. David je mistr Evropy do 23 let, kdy v roce 2018 získal druhé místo na Evropském poháru v Praze. Dále je držitelem bronzového kovu z Grand Prix v Turecku a obsadil pátou příčku na prestižním turnaji Grand slam Tokio. Nyní se připravuje na vrchol sezóny, kterým jsou Letní olympijské hry 2021 v Tokiu.

VÍCE INFORMACÍ

Jozef Balej

Další, kdo náš kemp navštíví je bývalý hokejista NHL, Jozef Balej. Za svou bohatou kariéru hrál v klubech jako Montreal Canadiens nebo New York Rangers, kde stál na ledě po boku Jaromíra Jágra. Kromě svého angažmá v Americe je známý i u nás, především jako mistr a vicemistr hokejové Extraligy. Také nemůžeme opomenout jeho dvouleté působení v brněnském klubu Komety Brno. Aktuálně se věnuje výchově nových hokejových talentů v rámci své sportovní agentury.

VÍCE INFORMACÍ

Petr Švancara

Bývalý profesionální český fotbalový útočník, který většinu své kariéry strávil v dresu Zbrojovky Brno. V české nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů. Mimo to si připsal start za českou reprezentaci do 21 let. Rozlučku se svojí profesionální kariérou měl 27. června 2015, kdy uspořádal zápas na nevyužívaném brněnském stadionu za Lužánkami, kterého se zúčastnilo mnoho hvězd jak z fotbalového, tak hokejového světa. Návštěvnost byla ohromujících 35 000 lidí.

VÍCE INFORMACÍ

Sportovci budou navštěvovat jednotlivé turnusy dle jejich osobního harmonogramu a nemůžeme tak zaručit účast konkrétního sportovce na konkrétním turnusu. Každý turnus navštíví minimálně 3 sportovci.

Partneři

COVID-19

Dle nařízení vlády se mohou v létě naše příměstské kempy uskutečnit. V případě jejich zrušení z důvodu epidemiologické situace vracíme účastníkům plnou částku, kterou za kemp uhradili. Dle nejnovějšího nařízení vydaného Ministerstvem zdravotnictví stačí účastníkům pouze čestné prohlášení o provedeném COVID testu.
(naleznete v dokumentech)

x