Úspěšní, jedinečný, inspirativní

Sportovci

Jsme nesmírně rádi, že se s naší myšlenkou ztotožňuje i řada hvězdných sportovců, kteří si ve svém nabitém programu udělají čas, aby za dětmi mohli dojít. Pevně věříme, že právě tím se může zažehnout vnitřní plamen v příštím Jaromíru Jágrovi nebo Emilu Zátopkovi.

Návštěvy na AIM Kempu

Na AIM Kempu dostanou děti jedinečnou možnost potkat opravdové hvězdy ze sportovního prostředí. Na jednotlivých turnusech se totiž vždy objeví minimálně dva profesionální sportovci z řad českých olympioniků a reprezentantů. Děti mohou zažít například trénink atletiky s mistryní světa Šárkou Kašpárkovou, judistický souboj s olympijským vítězem Lukášem Krpálkem nebo vyprávění o nejlepší hokejové lize světa od Jozefa Baleje. Sportovci budou navštěvovat jednotlivé turnusy podle jejich osobního harmonogramu a nemůžeme tak zaručit účast konkrétního sportovce na konkrétním turnusu. Každý turnus ale navštíví minimálně tři sportovní osobnosti.

Jednotlivé osobnosti
Osobnosti

Jiří Procházka

Profesionální zápasník nejprestižnější světové organizace UFC. V současné době patří mezi nejúspěšnější české MMA bojovníky. Je šampionem v polotěžké váze japonské organizace Rizin. Ve své kariéře odbojoval 31 zápasů, za které si připsal neuvěřitelných 27 výher, 3 porážky a 1 remízu. Nyní v UFC míří až k titulovému zápasu, přesně podle svého motta: “JÍT, VĚŘIT, DOKÁZAT”

VÍCE INFORMACÍ

Šárka Kašpárková

Bývalá česká reprezentantka v atletice, která se může pyšnit titulem mistryně světa z roku 1997. Mezi její další velké úspěchy patří bronzová medaile z olympijských her 1996 v Atlantě, bronz z halového MS a stříbrná medaile z ME. Nyní dělá manažerku pro Český olympijský výbor. Mimo to se také stará o kondiční a všestrannou přípravu přípravek a dorostenek v týmu BK Žabiny Brno a tanečníků DSP Kometa Brno.

VÍCE INFORMACÍ

Luboš Kalouda

Bývalý český fotbalový reprezentant, jehož největším úspěchem je bezesporu zisk stříbrné medaile z Mistrovství světa do 20 let v Kanadě. Luboš je odchovancem brněnské Zbrojovky, ze které přestoupil v roce 2008 do ruského CSKA Moskva. Nyní mladým sportovcům předává své zkušenosti, které načerpal v českých, ale i zahraničních klubech a tvoří pro ně kvalitní sportovní zázemí. Každoročně organizuje vlastní fotbalové kempy a je marketingovým ředitelem brněnské pobočky Kroužky dětem.

VÍCE INFORMACÍ

David Klammert

Český reprezentant v judu. David je mistr Evropy do 23 let, kdy v roce 2018 získal druhé místo na Evropském poháru v Praze. Dále je držitelem bronzového kovu z Grand Prix v Turecku a obsadil pátou příčku na prestižním turnaji Grand slam Tokio. Nyní se připravuje na vrchol sezóny, kterým jsou Letní olympijské hry 2021 v Tokiu.

VÍCE INFORMACÍ

Petr Švancara

Bývalý profesionální český fotbalový útočník, který většinu své kariéry strávil v dresu Zbrojovky Brno. V české nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů. Mimo to si připsal start za českou reprezentaci do 21 let. Rozlučku se svojí profesionální kariérou měl 27. června 2015, kdy uspořádal zápas na nevyužívaném brněnském stadionu za Lužánkami, kterého se zúčastnilo mnoho hvězd jak z fotbalového, tak hokejového světa. Návštěvnost byla ohromujících 35 000 lidí.

VÍCE INFORMACÍ

Jiří Tkadlčík

Nejsilnější muž světa do 105 kilo. Jirka je profesionální český strongman závodící ve střední váze a nejsilnější muž Evropy a WORLD’S STRONGEST MAN 2018. Také 4x zvítězil na Arnold Classic a mimo jiné je světový rekordman v mrtvém tahu 406kg / 106kg bw. Je zakladatelem značky Team Tkadlčík. Aktuálně se kromě svých tréninků věnuje novým talentům a vede tréninky pro začátečníky i pokročilé ve své vlastní posilovně – Chrámu síly.

VÍCE INFORMACÍ

Josef Černý

Bývalý hokejový útočník a skutečná sportovní legenda. To je Josef Černý. V dresu brněnské Komety (tehdy Rudé hvězdy) hrál bezmála 20 let a získal v něm i tři tituly tehdejší Československé ligy ledního hokeje. Mimoto byl i dlouholetým Československým reprezentantem. Mezi jeho největší úspěchy patří zisk tří olympijských medailí a 8 medailí z mistrovství světa!

VÍCE INFORMACÍ

Patrik Auda

S velkou radostí oznamujeme, že na prvním brněnském turnusu se objeví také český basketbalista, Patrik Auda! Patrik hraje aktuálně za japonský klub Yokohama B-Corsairs a pravidelně také nastupuje za Českou mužskou basketbalovou reprezentaci, se kterou se v létě bude připravovat na Mistrovství Evropy.

VÍCE INFORMACÍ

Sportovci budou navštěvovat jednotlivé turnusy dle jejich osobního harmonogramu a nemůžeme tak zaručit účast konkrétního sportovce na konkrétním turnusu. Každý turnus navštíví minimálně 2 sportovci.

Partneři, kteří hoří s námi

Hlavní partner

AIM Kempy mají záštitu města Brna

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x