Úspěšní, jedinečný, inspirativní

Sportovci

Jsme nesmírně rádi, že se s naší myšlenkou ztotožňuje i řada hvězdných sportovců, kteří si ve svém nabitém programu udělají čas, aby za dětmi mohli dojít. Pevně věříme, že právě tím se může zažehnout vnitřní plamen v příštím Jaromíru Jágrovi nebo Emilu Zátopkovi.

Návštěvy na AIM kempu

Na AIM Kempu dostanou děti jedinečnou možnost potkat opravdové hvězdy ze sportovního prostředí. Na jednotlivých turnusech se totiž vždy objeví minimálně dva profesionální sportovci z řad českých olympioniků a reprezentantů. Děti mohou zažít například trénink atletiky s mistryní světa Šárkou Kašpárkovou, judistický souboj s olympijským vítězem Lukášem Krpálkem nebo vyprávění o nejlepší MMA lize světa od Jiřího Procházky. Sportovci budou navštěvovat jednotlivé turnusy podle jejich osobního harmonogramu a nemůžeme tak zaručit účast konkrétního sportovce na konkrétním turnusu. Každý turnus ale navštíví minimálně tři sportovní osobnosti.

Jednotlivé osobnosti
Osobnosti

Jiří Procházka

Držitel šampionského pásu organizace UFC a v současné době nejúspěšnější český MMA bojovník s myslí samuraje. Je také šampionem v polotěžké váze japonské organizace Rizin. Nyní v UFC míří k znovuzískání titulového pásu, přesně podle svého motta: “JÍT, VĚŘIT, DOKÁZAT”.

VÍCE INFORMACÍ

Patrik Auda

S velkou radostí oznamujeme, že na prvním brněnském turnusu se objeví také český basketbalista, Patrik Auda! Patrik hraje aktuálně za japonský klub Yokohama B-Corsairs a pravidelně také nastupuje za Českou mužskou basketbalovou reprezentaci, se kterou se v létě bude připravovat na Mistrovství Evropy.

VÍCE INFORMACÍ

Šárka Kašpárková

Bývalá česká reprezentantka v atletice, která se může pyšnit titulem mistryně světa z roku 1997. Mezi její další velké úspěchy patří bronzová medaile z olympijských her 1996 v Atlantě, bronz z halového MS a stříbrná medaile z ME. Nyní dělá manažerku pro Český olympijský výbor. Mimo to se také stará o kondiční a všestrannou přípravu přípravek a dorostenek v týmu BK Žabiny Brno a tanečníků DSP Kometa Brno.

VÍCE INFORMACÍ

David Klammert

Český reprezentant v judu. David je mistr Evropy do 23 let, kdy v roce 2018 získal druhé místo na Evropském poháru v Praze. Dále je držitelem bronzového kovu z Grand Prix v Turecku a obsadil pátou příčku na prestižním turnaji Grand slam Tokio. Nyní se připravuje na vrchol sezóny, kterým jsou Letní olympijské hry 2024 v Paříži

VÍCE INFORMACÍ

Petr Švancara

Bývalý profesionální český fotbalový útočník, který většinu své kariéry strávil v dresu Zbrojovky Brno. V české nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů. Mimo to si připsal start za českou reprezentaci do 21 let. Rozlučku se svojí profesionální kariérou měl 27. června 2015, kdy uspořádal zápas na nevyužívaném brněnském stadionu za Lužánkami, kterého se zúčastnilo mnoho hvězd jak z fotbalového, tak hokejového světa. Návštěvnost byla ohromujících 35 000 lidí.

VÍCE INFORMACÍ

Jiří Tkadlčík

Nejsilnější muž světa do 105 kilo. Jirka je profesionální český strongman závodící ve střední váze a nejsilnější muž Evropy a WORLD’S STRONGEST MAN 2018. Také 4x zvítězil na Arnold Classic a mimo jiné je světový rekordman v mrtvém tahu 406kg / 106kg bw. Je zakladatelem značky Team Tkadlčík. Aktuálně se kromě svých tréninků věnuje novým talentům a vede tréninky pro začátečníky i pokročilé ve své vlastní posilovně – Chrámu síly.

VÍCE INFORMACÍ

Tomáš Hron

Český kickboxer a držitel mnoha titulů. Mezi jeho poslední velké vítěztví patří zisk titulu Wako pro, který vybojoval na sklonku roku 2023. Mezi Tomášovi další úspěchy patří například titulu King of the Ring“ K-1 Rules Super Heavyweight World Champion, výhra v K-1 Italy nebo WKA World Champion. V současnosti se tento brněnský rodák věnuje své vlastní posilovně Hron Gym, ve které vychová nadějné talenty bojových sportů.

David Dvořák

Po šňůře řady výher David v roce 2020 vstoupil do nejprestižnější MMA organizace UFC, kde jako první Čech vyhrál debutový zápas. Aktuálně se zotavuje z nepříjemného zranění a čeká na svůj další souboj v UFC organizaci.

Daniel Pochop

Je český judistický reprezentant, který se judu věnuje od svých pěti let. Za svou bohatou kariéru posbíral řadu ocenění. Nejcennější z nich je první místo na prestižním turnaji Sarajevo Junior European Cup nebo bronzová medaile z mistrovství světa juniorů. Aktuálně trénuje na pražské Folimance, kde je Danovým hlavním cílem kvalifikace na příští olympijské hry.

Adam Hemerka

Florbalový obránce a člen mužské florbalové reprezentace, to je Adam Hemerka. V roce 2022 se stal tento juniorský mistr světa i vicemistrem světa v seniorské kategorii, což mu otevřelo dveře do finské nejvyšší florbalové soutěže, která patří k nejlepším na světě. I přes svůj nabitý program je Adam také studentem vysoké školy v Mladé Boleslavi.
Sportovci budou navštěvovat jednotlivé turnusy dle jejich osobního harmonogramu a nemůžeme tak zaručit účast konkrétního sportovce na konkrétním turnusu. Nejsme bohužel schopni ani garantovat, že se daný sportovec zúčastní letošního ročníku AIM Kempů. Každý turnus navštíví minimálně 2 sportovci. Turnus v Ostravě navštíví minimálně 1 sportovec.

Bez partnerů by to nešlo

Děkujeme za spolupráci

Generální partner
Podporují nás města a městské části
Generální partner
Podporují nás města a městské části
Podporují nás města a městské části
Spolupracujeme s prestižními univerzitami
Spolupracujeme se ZŠ
Další partneři, co s námi hoří
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den,

máte jakýkoliv dotaz? Odpovím Vám ihned.

Filip Štoss z AIM Sport