Poslední volná místa, proto prosíme o přihlašování pouze VÁŽNÉ zájemce.
Poslední volná místa, proto prosíme o přihlašování pouze VÁŽNÉ zájemce.

Sportovní hry s Romanem

Všeobecná pohybová příprava

Kromě sportovního nadšení je pro nás taky důležité, aby se děti naučily sportovat správně a nekazily se špatnými pohyby. Právě proto jsou velkou součástí kempu sportovní hry s Romanem, které v jednotlivých blocích doplňují tréninky našich šesti hlavních sportů. Během těchto her se děti naučí lépe pracovat se svým tělem a rozvinou si celkovou pohybovou zdatnost. Konkrétně si vyzkouší ty nejlepší sportovní cvičení pro děti, při kterých si zlepší rovnováhu, koordinaci těla a fyzičku. Roman je základním pilířem trenérského týmu AIM Kempů a co se týče zkušenosti, těžko k nám hledat vhodnějšího člověka.

Trenér pohybové přípravy

Trenér

Roman Jurák

Roman je bývalý mistr České republiky v kulturistice a trénování se věnuje přes deset let. Nyní vede funkční a dynamické tréninky, k tomu má vlastní sálové lekce Bootcampu pro veřejnost. Aktuálně působí ve Fitness Boby, kde dělá osobního trenéra s licencí B, C. Má letité zkušenosti s vedením dětských sportovních kempů, kondiční přípravou sportovců a tréninky pro veřejnost.

Hlavní partner

Hlavní mediální partner

Partneři

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x