Jediný kemp, na kterém nemůžete chybět.
Jediný kemp, na kterém nemůžete chybět.

Šárka Kašpárková

Šárka je čeká sportovkyně, basketbalistka a především bývala elitní atletka světové úrovně. Nejúspěšnější roky své kariéry zažívala na konci devadesátých let, kdy patřila mezi světovou špičku ve trojskoku. Kromě toho soutěžila ve skoku do výšky a skoku dalekém. Aktivní kariéru v lehké atletice ukončila Šárka v roce 2006, o tři roky později ale ještě strávila necelou sezónu s basketbalistkami z Valosunu Brno.

Mezi její největší sportovní úspěchy bezesporu patří bronzová medaile v trojskoku z olympiády v Atlantě 1996. O rok později přidala navíc ve stejné disciplíně titul mistryně světa a další bronz z halového mistrovství světa. Šárka už přes dvacet let drží české rekordy v trojskoku jak na venkovní dráze, tak i v hale. Poslední medailový úspěch na světové úrovni zaznamenala na mistrovství světa 1999, ze kterého si odnesla opět bronz.

Za svou sportovní kariéru získala v roce 2005 cenu města Brna a o devět let později také Zlatou medaili MU (Masarykovy univerzity), její alma mater. Momentálně se Šárka věnuje celkové sportovní přípravě dětí, především v rámci své práce pro Český olympijský výbor. K tomu pomáhá s tréninkem basketbalistek BK Žabiny Brno a za sebou má také účast ve známé televizní show StarDance…když hvězdy tančí.

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x