Poslední volná místa, proto prosíme o přihlašování pouze VÁŽNÉ zájemce.
Poslední volná místa, proto prosíme o přihlašování pouze VÁŽNÉ zájemce.

Josef Černý

Bývalý hokejový útočník a skutečná sportovní legenda. To je Josef Černý. V dresu brněnské Komety (tehdy Rudé hvězdy) hrál bezmála 20 let a získal v něm i tři tituly tehdejší Československé ligy ledního hokeje. Mimoto byl i dlouholetým Československým reprezentantem. Mezi jeho největší úspěchy patří zisk tří olympijských medailí a 8 medailí z mistrovství světa!

Josef Černý se také zapsal do učebnic dějepisu, když na mistrovství světa v roce 1969 vstřeleným golem pomohl k vítězství nad tehdejším Sovětským svazem, který rok předtím násilně obsadil Českosovensko. Toto vítězství poté vyvolalo spontánní vlnu protestů po celé zemi.

A ze všeho nejdůležitější. Pan Černý už v roce 1971 razil myšlenku, že by se měli děti více hýbat a především sportovat. Jsme proto rádi, že tuto skvělou myšlenku nyní můžeme razit spolu.

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x