Máme odpověď na vše, máme

FAQ

Nevadí, že je moje dítě o trochu mladší? Může mít dítě vlastní jídlo v případě, že má zdravotní omezení? Jaké vybavení si má účastník s sebou vzít? Na tyto, ale i další otázky naleznete odpověď na naší stránce často kladených otázek.

Otázky a odpovědi

Nevadí, že je moje dítě o něco starší / mladší?

Věková hranice je primárně nastavená na 6 až 13 let. Některé děti mohou být ale přirozeně vyspělejší než jiné, a tak je možné se se na věkové toleranci individuálně domluvit.

Jaké porce děti dostávají, kolikrát denně jí, máte tam pro děti něco navíc?
V ceně kempu je každý den oběd a dvakrát svačina. Dobře víme, že pokud má být dítě spokojené, musí mít všeho dost. Proto jsme jídlem patřičně zásobení a na kempech o něj určitě nouze nebude.
Je možné chodit pro dítě o něco dřív?
Ano, po předchozí domluvě s trenéry to je možné.
Může mít mé dítě vlastní jídlo v případě, že je bezlepkář, diabetik, atd. Dostanu slevu?
Pokud dítě trpí stravovacím omezením, tak si samozřejmě může po předchozí domluvě nosit vlastní jídlo. Adekvátní částku Vám po kempu pošleme zpět na účet. Nejen v tomto ohledu se snažíme našim účastníkům maximálně vyhovět.
Může být ve skupině se svým kamarádem?
Ano, pokud je to vzhledem k dennímu plánu aspoň trochu možné. Vždy hledíme na to, ve kterém kolektivu se dítě cítí nejlépe.
Nevadí, že moje dítě není úplně zdatný sportovec?
Nevadí, děti hned první dopoledne rozdělujeme do skupin na základě poznávacích cvičení. Ke každému malému sportovci na kempu přistupujeme individuálně vzhledem k jeho potřebám. Nejdůležitější je, aby se na kempu dětem líbilo. Neděláme z nich hned olympijské atlety 🙂
Co když se dítě v průběhu kempu zraní?
Na kempu nechybí ani odborně proškolený zdravotník, tedy i v tomto ohledu je o účastníky postaráno. V případě vážnějšího úrazu vždy kontaktujeme rodiče, ale děláme vše pro to, aby takových úrazů bylo co nejméně.
Jaké sportovní vybavení si má účastník s sebou vzít?
Dětem stačí sportovní oblečení a obuv. Veškeré další sportovní vybavení jim půjčíme.
Může dítě na kempy přicházet nebo odcházet samo?
I to je možné po předchozí domluvě. Rodič ale musí první den kempu trenérům předat podepsané čestné prohlášení, že v takové situaci za dítě přebírá plnou zodpovědnost.
Navštíví děti na kempu jejich oblíbený sportovec?
Garantujeme účast minimálně dvou slavných sportovců na každém kempu. Vzhledem k jejich nabitému harmonogramu ale nemůžeme předem určit konkrétní sportovce, kteří náš kemp navštíví.
Je možné za platbu na kemp vystavit fakturu?
Ano, to samozřejmě možné je. Pokud budete potřebovat vystavit fakturu, tak nás prosím kontaktujte na e-mail kempy@aimsport.cz.
Do kdy musím kemp zaplatit?
Částka musí být uhrazena na účet nejpozději do 14 dnů od odeslání přihlášky na kemp.
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den,

máte jakýkoliv dotaz? Odpovím Vám ihned.

Filip Štoss z AIM Sport