Často kladené otázky

Otázky a odpovědi

Nevadí, že je moje dítě o něco starší / mladší?
Věková hranice je primárně nastavená na 6 až 13 let. Některé děti mohou být ale přirozeně vyspělejší než jiné, a tak je možné se se na věkové toleranci individuálně domluvit.
Jaké porce děti dostávají, kolikrát denně jí, máte tam pro děti něco navíc?
V ceně kempu je každý den oběd a dvakrát svačina. Dobře víme, že pokud má být dítě spokojené, musí mít všeho dost. Proto jsme jídlem patřičně zásobení a na kempech o něj určitě nouze nebude.
Je možné chodit pro dítě o něco dřív?
Ano, po předchozí domluvě s trenéry to je možné.
Může mít mé dítě vlastní jídlo v případě, že je bezlepkář, diabetik, atd. Dostanu slevu?
Pokud trpí stravovacím omezením, tak si samozřejmě může po předchozí domluvě nosit vlastní jídlo. Adekvátní částka Vám po kempu pošleme zpět na účet. I v tomto ohledu se snažíme našim účastníkům maximálně vyhovět.
Může být ve skupině se svým kamarádem?
Ano, pokud je to vzhledem k dennímu plánu aspoň trochu možné. Vždy hledíme na to, ve kterém kolektivu se dítě cítí nejlépe.
Nevadí, že moje dítě není úplně zdatný sportovec?
Nevadí, děti hned první dopoledne rozdělujeme do skupin na základě poznávacích cvičení. Ke každému malému sportovci na kempu přistupujeme individuálně vzhledem k jeho potřebám. Nejdůležitější je, aby se na kempu dětem líbilo. Neděláme z nich hned olympijské atlety 🙂
Co když se dítě v průběhu kempu zraní?
Na kempu nechybí ani odborně proškolený zdravotník, tedy i v tomto ohledu je o účastníky postaráno. V případě vážnějšího úrazu vždy kontaktujeme rodiče, ale děláme vše pro to, aby jich bylo co nejméně 🙂
Jaké sportovní vybavení si má účastník s sebou vzít?
Dětem stačí sportovní oblečení a obuv. Veškeré další sportovní vybavení jim půjčíme.
Může dítě na kempy přicházet nebo odcházet samo?
I to je možné po předchozí domluvě. Rodič ale musí první den kempu předem trenérům podepsané čestné prohlášení, že v takové situaci za dítě přebírá zodpovědnost.
Navštíví děti na kempu jejich oblíbený sportovec?
Garantujeme účast minimálně tří slavných sportovců na každém kempu. Vzhledem k jejich nabitému harmonogramu ale nemůžu předem předem určit konkrétní sportovce, kteří děti na kempu navštíví.
Je možné za platbu na kemp vystavit fakturu?
Ano, to samozřejmě možné je. Pokud budete potřebovat vystavenou fakturu, tak nás prosím kontaktujte na e-mail kempy@aimsport.cz
Do kdy musím kemp zaplatit?
Částka musí být uhrazena na účet nejpozději do 14 dnů od odeslání přihlášky na kemp.

COVID-19

Dle nařízení vlády se mohou v létě naše příměstské kempy uskutečnit. V případě jejich zrušení z důvodu epidemiologické situace vracíme účastníkům plnou částku, kterou za kemp uhradili. Dle nejnovějšího nařízení vydaného Ministerstvem zdravotnictví stačí účastníkům pouze čestné prohlášení o provedeném COVID testu.
(naleznete v dokumentech)

x