Organizátoři

Zakladatelé AIMu

Filip Štoss

Od raného dětství jsem hrál fotbal a jsem přesvědčený o tom, že právě sport mi dal v životě disciplínu a cílevědomost. Volný čas rád trávím s kamarády, četbou článků, dobrou hudbou, nebo v posilovně. Kromě tohoto projektu se věnuji marketingu pro řadu firem. AIM jsem zakládal s přáním ukázat lidem, že v každém z nich je vášeň, jen je ji potřeba objevit a upevnit. Má vize je poskytnout dětem prostřednictvím našich kempů takové zážitky, které je nabijí energií a pocitem, že vědí, čemu se chtějí věnovat. Do budoucna máme v plánu tvořit řadu dalších projektů, jako jsou AIM Talky (rozhovory se sportovci).

Martin Martinčík

Od svých 4 let jsem závodně hrál hokej, několik let za brněnskou Kometu. Díky tomu jsem už od malička chápal, že spolupráce a fair play jsou důležité nejen v hokeji, ale i v životě. Rád se věnuju i dalším sportům jako třeba běhání, plavání nebo cvičení v posilovně. Ve volném čase také třeba cestuji nebo si čtu. Mimo AIM se věnuji správě financí, které studuji na Mendelově univerzitě v Brně. AIM vznikal s myšlenkou, se kterou se 100% ztotožňuji. S myšlenkou, že v každém z nás plane vnitřní oheň pro činnost nebo aktivitu, která nás baví. Věřím, že tento oheň je potřeba zapalovat co nejdříve, třeba pomocí našich AIM Kempů pro malé sportovce. Do budoucna máme v plánu tvořit řadu dalších projektů, jako jsou třeba AIM Talky (rozhovory se sportovci).

COVID-19

Dle nařízení vlády se mohou v létě naše příměstské kempy uskutečnit. V případě jejich zrušení z důvodu epidemiologické situace vracíme účastníkům plnou částku, kterou za kemp uhradili. Dle nejnovějšího nařízení vydaného Ministerstvem zdravotnictví stačí účastníkům pouze čestné prohlášení o provedeném COVID testu.
(naleznete v dokumentech)

x