Poslední volná místa na pražský turnus a třetí turnus v Brně. Zaregistrujte se ještě dnes.
Posledních pár volných míst na pražský turnus a třetí turnus v Brně. Zaregistrujte se ještě dnes.

Jozef Balej

Jozef Balej je slavný slovenský hokejista, mistr České extraligy ledního hokeje a někdejší útočník nejslavnější hokejové ligy světa NHL. V mládí si tento odchovanec trenčínského hokeje prošel všechny mládežnické výběry slovenské reprezentace. V roce 2000 byl draftován do zámořské NHL. Jeho kariéru ale výrazně ovlivnila četná zranění. Život profesionálního hokejisty opustil v roce 2015 a začal se soustředit na trénink dětí.

Velkou část dospělé hokejové kariéry strávil v zámoří, kde bojoval o stálé místo v sestavě různých klubů slavné NHL. To se mu splnilo v dresu Montrealu v roce 2004, po přestupu do New York Rangers si navíc ve zbytku sezóny připsal jeden gól a čtyři asistence. Po návratu do Evropy působil Jozef řadu let v české nejvyšší hokejové lize, kterou dokonce vyhrál s týmem HC Škoda Plzeň v roce 2013.

V Česku si také prošel dvouletým angažmá v brněnské Kometě, se kterou v roce 2012 získal stříbrné medaile. I přes četná zranění si Jozef Balej splnil sen a zahrál si nejslavnější hokejovou ligu světa. Po ukončení aktivní hráčské kariéry se začal soustředit na práci s dětmi a přípravu příští generace hokejových talentů. V této oblasti má vlastní sportovní agenturu.

AIM Kemp levněji

Na náš kemp je možné uplatňovat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Jejich seznam, včetně výše příspěvku, jsme sepsali v tomto dokumentu. V případě, že máte jinou zdravotní pojišťovnu, dejte nám vědět na e-mailu kempy@aimsport.cz nebo na telefonním čísle 722 564 523.

x